Váza Vlnka

Jedinečnost, minimalismus a elegantní tvar mořské vlny, který skvěle doplní jakýkoliv interiér – to je designová váza Vlnka z dílny Egura.

Skladem
Kód: 294
799 Kč
Kategorie: Dekorace
Lokální produkt z Valašska
Lokální produkt z Valašska
Udržitelné materiály i postupy
Udržitelné materiály i postupy
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou :)

Váza Vlnka je s láskou vyrobená z poctivého březového masivu, díky čemuž krásně vynikne přírodní kresba dřeva. Tento masiv jsme ručně opracovali a následně také ošetřili unikátní směsí pryskyřice a oleje, která zanechává sametově hebký povrch dřeva velmi příjemný na dotek. Váza má jedinečný tvar připomínající lenivou mořskou vlnu, která omývá písečné pláže a přináší příjemné osvěžení cestovatelům. Díky spojení elegantního březového dřeva a oblých tvarů vlnky je váza originální dekorací, kterou dotváří minimalistická skleněná zkumavka jako nádoba na vodu pro solitérní květinu. Vázu Vlnka můžete využít jako samostatnou minimalistickou dekoraci na stoly, poličky a parapety, nebo ji můžete spojit s dalšími dekoracemi a vytvořit si tak svou vlastní originální kombinaci.

Jelikož je naší prioritou poctivá ruční výroba, každý kus, který v naší dílně na Valašsku vyrobíme, je originál. Vaše váza se tak může od té na fotografiích mírně lišit. Nemusíte se ale bát, originalita je dána nevyzpytatelností krásy přírody a je hlavní předností ručních dřevěných výrobků.

Elegantní skleněná zkumavka je součástí balení.

 

Velikost

přibližně 17 x 20 x 4 cm

Materiál březové dřevo
Povrch směs pryskyřice a lněného oleje
Zpět do obchodu