Váza Elipsea

Elegance, jemnost a oblé tvary, které skvěle doplní jakýkoliv interiér – to je dřevěná designová váza Elipsea z dílny Egura.

Skladem
Kód: 291
699 Kč
Kategorie: Dekorace
Lokální produkt z Valašska
Lokální produkt z Valašska
Udržitelné materiály i postupy
Udržitelné materiály i postupy
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou :)

Váza Elipsea je s láskou vyrobená z poctivého březového masivu, u kterého krásně vynikne přírodní kresba dřeva. Tento masiv jsme ručně opracovali a následně také ošetřili unikátní směsí pryskyřice a oleje, která zanechává sametově hebký povrch dřeva velmi příjemný na dotek. Váza má roztomile oblý tvar, který při pohledu hladí na duši. Díky spojení elegantního březového dřeva a oblých tvarů je váza originální dekorací, kterou dotváří minimalistická skleněná zkumavka jako nádoba na vodu pro solitérní květinu. Vázu Elipsea můžete využít jako samostatnou minimalistickou dekoraci na stoly, poličky a parapety, nebo ji můžete spojit s dalšími dekoracemi a vytvořit si tak svou vlastní originální kombinaci.

Jelikož je naší prioritou poctivá ruční výroba, každý kus, který v naší dílně na Valašsku vyrobíme, je originál. Vaše váza se tak může od té na fotografiích mírně lišit. Nemusíte se ale bát, originalita je dána nevyzpytatelností krásy přírody a je hlavní předností ručních dřevěných výrobků.

Elegantní skleněná zkumavka je součástí balení.

 

Velikost přibližně 15 x 19 x 4 cm
Materiál březové dřevo
Povrch směs pryskyřice a lněného oleje
Zpět do obchodu