Svícínek Olarra

Krása přírodního dřeva a jemnost smetanové barvy březové kůry – to je solitérní svícen Olarra. Svícen je vyroben z poctivého březového masivu, který jsme pečlivě ručně opracovali – ale ne příliš. Naším hlavním cílem u tohoto svícnu totiž bylo nechat vyniknout přirozený odstín světlého dřeva a půvabné kresby jeho kůry.

Skladem
Kód: 120
129 Kč
Kategorie: Svícny
Druh svícnu: Klasický
Materiál: Bříza
Lokální produkt z Valašska
Lokální produkt z Valašska
Udržitelné materiály i postupy
Udržitelné materiály i postupy
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou :)

Svícen Olarra je všestrannou dekorací, která se skvěle hodí do všech interiérů – tmavé interiéry totiž krásně prosvětlí a rozsvítí, naopak ty světlé vyladí k dokonalosti díky sjednocení barev tón v tónu. Čím dál tím populárnější dekorace z březových větví a kmenů zútulní každou domácnost a jistě příjemně překvapí nejednoho milovníka dřevěných výrobků. Velkou výhodou svícnu Olarra je variabilita – můžete jej umístit libovolně v interiéru i exteriéru. Díky tomu se může stát dekorativní dominantou vašeho jídelního stolu i součástí výzdoby poliček, komod nebo parapetů, případně jím lze doplnit dekorace před vchodovými dveřmi.

Jelikož je naší prioritou poctivá ruční výroba, každý kus, který v naší dílně na Valašsku vyrobíme, je originál. Váš svícen se tak může od toho na fotografiích mírně lišit. Nemusíte se ale bát, originalita je dána nevyzpytatelností krásy přírody a je hlavní předností ručních dřevěných výrobků.

Svícen Urkia je ideální pro klasické čajové svíčky, čtyři kusy těchto svíček jsou součástí balení.

Důležité upozornění: Svícen se zapálenými svíčkami nikdy nenechávejte bez dozoru!

Každý kus ručně vyrábíme, proto prosím mějte strpení s termínem dodání. Budeme se ale snažit vaši objednávku odeslat co nejdříve – standardní doba odeslání je do sedmi dnů.

 

Velikost přibližně 7 x 7 x 10 cm
Povrch přírodní kůra stromu
Materiál dubový masiv
Otvor pro svíčku 4 cm
Zpět do obchodu