Svícen Urkia

Podlouhlý svícen z nezaměnitelného březového dřeva, který neuvěřitelně rozzáří váš interiér. 

Skladem
Kód: 4
499 Kč
Kategorie: Svícny
Druh svícnu: Adventní, Klasický
Materiál: Bříza
Povrch: Přírodní kůra stromu
Velikost: Přibližně 33x7x6 cm
Svíčka: Čajová (průměr 4 cm)
Lokální produkt z Valašska
Lokální produkt z Valašska
Udržitelné materiály i postupy
Udržitelné materiály i postupy
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou :)

Krása přírodního dřeva a jemnost smetanové barvy březové kůry – to je svícen Urkia. Svícen je vyroben z poctivého březového masivu, který jsme pečlivě ručně opracovali – ale ne příliš. Naším hlavním cílem u tohoto svícnu totiž bylo nechat vyniknout přirozený odstín světlého dřeva a půvabné kresby jeho kůry.

Svícen Urkia je všestrannou dekorací, která se skvěle hodí do všech interiérů – tmavé interiéry totiž krásně prosvětlí a rozsvítí, naopak ty světlé vyladí k dokonalosti díky sjednocení barev tón v tónu. Čím dál tím populárnější dekorace z březových větví a kmenů zútulní každou domácnost a jistě příjemně překvapí nejednoho milovníka dřevěných výrobků. Velkou výhodou svícnu Urkia je variabilita – díky čtyřem otvorům pro klasické čajové svíčky jej můžete využít v předvánočním čase jako adventní svícen, ale díky tomu, že neobsahuje výrazné vánoční motivy, se zároveň můžete pohledem na něj těšit po celý rok. Svícen Urkia se může stát dekorativní dominantou vašeho jídelního stolu i součástí výzdoby poliček, komod nebo parapetů.

Jelikož je naší prioritou poctivá ruční výroba, každý kus, který v naší dílně na Valašsku vyrobíme, je originál. Váš svícen se tak může od toho na fotografiích mírně lišit. Nemusíte se ale bát, originalita je dána nevyzpytatelností krásy přírody a je hlavní předností ručních dřevěných výrobků.

Svícen Urkia je ideální pro klasické čajové svíčky, čtyři kusy těchto svíček jsou součástí balení.

Důležité upozornění: Svícen se zapálenými svíčkami nikdy nenechávejte bez dozoru!

Každý kus ručně vyrábíme, proto prosím mějte strpení s termínem dodání. Budeme se ale snažit vaši objednávku odeslat co nejdříve – standardní doba odeslání je do sedmi dnů.

 

Velikost přibližně  33x7x6 cm
Materiál březový masiv
Povrch přírodní kůra stromu
Otvor pro svíčku 4 cm
Zpět do obchodu