Svícen Minimoa

Rádi byste svůj domov zútulnili malou dřevěnou dekorací v jednoduchém, a přesto originálním minimalistickém designu? Dopřejte si svícen Minimoa z masivního dubového dřeva, který vyladí k dokonalosti jakýkoliv interiér.

Skladem
Kód: 7
199 Kč
Kategorie: Svícny
Druh svícnu: Klasický
Materiál: Dub
Povrch: Přírodní tungový olej
Velikost: Přibližně x x
Svíčka: Čajová (průměr 4 cm)
Lokální produkt z Valašska
Lokální produkt z Valašska
Udržitelné materiály i postupy
Udržitelné materiály i postupy
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou :)

Rádi byste svůj domov zútulnili malou dřevěnou dekorací v jednoduchém, a přesto originálním minimalistickém designu? Dopřejte si svícen Minimoa z masivního dubu, který vyladí k dokonalosti jakýkoliv interiér.

Svícen Minimoa je s láskou vyroben z poctivého dubového masivu, díky čemuž krásně vynikne přírodní kresba dřeva. Tento masiv jsme ručně opracovali a následně také ošetřili ekologickým olejem z tungových ořechů, který zanechává sametově hebký povrch dřeva velmi příjemný na dotek. Svícen má pečlivě zaoblené hrany, které skvěle ladí s výraznou kresbou dubového dřeva na neopracované vrchní straně svícnu a zároveň tak zjemňují jeho celkový dojem. Svícen Minimoa můžete využít jako samostatnou minimalistickou dekoraci na stoly, poličky a parapety, nebo jej můžete spojit s dalšími dekoracemi a vytvořit si tak svou vlastní originální kombinaci. Ve svícnu je otvor na klasickou čajovou svíčku, kterou lze po vyhoření snadno vyměnit.

Jelikož je naší prioritou poctivá ruční výroba, každý kus, který v naší dílně na Valašsku vyrobíme, je originál. Váš svícen se tak může od toho na fotografiích mírně lišit. Nemusíte se ale bát, originalita je dána nevyzpytatelností krásy přírody a je hlavní předností ručních dřevěných výrobků.

Svícen Minimoa je ideální pro klasickou čajovou svíčku, jeden kus této svíčky je součástí balení.

Důležité upozornění: Svícen se zapálenými svíčkami nikdy nenechávejte bez dozoru!

Každý kus ručně vyrábíme, proto prosím mějte strpení s termínem dodání. Budeme se ale snažit vaši objednávku odeslat co nejdříve – standardní doba odeslání je do sedmi dnů.

 

Velikost přibližně 10 x 6 x 5 cm
Materiál dubový masiv
Povrch přírodní tungový olej
Otvor pro svíčku 4 cm
Zpět do obchodu