Svícen Malda


Svícen Malda působí na první pohled poměrně nenápadně a subtilně, díky čemuž skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru. Při bližším prozkoumání si ale lze všimnout, jak jeho tvar a způsob opracování dává vyniknout přirozené kresbě dubového masivu, která působí luxusním dojmem.

Skladem
Kód: 123
799 Kč
Kategorie: Svícny
Druh svícnu: Adventní, Klasický
Materiál: Dub
Lokální produkt z Valašska
Lokální produkt z Valašska
Udržitelné materiály i postupy
Udržitelné materiály i postupy
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou :)

Rádi byste svůj domov vyzdobili originálním ručně vyráběným kouskem, pro který je typická krásná přírodní kresba dřeva? V tom případě je pro vás svícen Malda ideální volbou. Svícen je vyroben z poctivého dubového masivu, který jsme pečlivě ručně opracovali a následně také ošetřili ekologickým olejem z tungových ořechů, což mu propůjčuje sametově hebký povrch velmi příjemný na dotek.

Svícen Malda působí na první pohled poměrně nenápadně a subtilně, díky čemuž skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru. Při bližším prozkoumání si ale lze všimnout, jak jeho tvar a způsob opracování dává vyniknout přirozené kresbě dubového masivu, která působí luxusním dojmem. Jeho velkou výhodou je zároveň variabilita – díky čtyřem otvorům pro klasické čajové svíčky jej můžete využít v předvánočním čase jako adventní svícen, ale díky tomu, že neobsahuje výrazné vánoční motivy, se zároveň můžete pohledem na něj těšit po celý rok. Svícen Malda se může stát dekorativní dominantou vašeho jídelního stolu i součástí výzdoby polic, komod nebo parapetů.

Jelikož je naší prioritou poctivá ruční výroba, každý kus, který v naší dílně na Valašsku vyrobíme, je originál. Váš svícen se tak může od toho na fotografiích mírně lišit. Nemusíte se ale bát, originalita je dána nevyzpytatelností krásy přírody a je hlavní předností ručních dřevěných výrobků.

Svícen Malda je ideální pro klasické čajové svíčky, čtyři kusy těchto svíček jsou součástí balení.

Důležité upozornění: Svícen se zapálenými svíčkami nikdy nenechávejte bez dozoru!

Každý kus ručně vyrábíme, proto prosím mějte strpení s termínem dodání. Budeme se ale snažit vaši objednávku odeslat co nejdříve – standardní doba odeslání je do sedmi dnů.

 

Velikost

přibližně 30 x 7 x 10 cm
Povrch přírodní tungový olej
Materiál dubový masiv
Otvor pro svíčku 4 cm
Zpět do obchodu