Svícen Lurra

Rádi byste svůj domov zútulnili dřevěnou dekorací v jednoduchém minimalistickém designu? Dopřejte si svícen Lurra z masivního dubového dřeva, který vyladí k dokonalosti jakýkoliv interiér.

Skladem
Kód: 5
399 Kč
Kategorie: Svícny
Druh svícnu: Klasický
Materiál: Dub
Povrch: Přírodní tungový olej
Velikost: Přibližně 20x7x7 cm
Svíčka: Čajová (průměr 4 cm)
Lokální produkt z Valašska
Lokální produkt z Valašska
Udržitelné materiály i postupy
Udržitelné materiály i postupy
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou :)

Rádi byste svůj domov zútulnili dřevěnou dekorací v jednoduchém minimalistickém designu? Dopřejte si svícen Lurra z masivního dubu, který vyladí k dokonalosti jakýkoliv interiér.

Svícen Lurra je s láskou vyroben z poctivého dubového masivu, díky čemuž krásně vynikne přírodní kresba dřeva. Tento masiv jsme ručně opracovali a následně také ošetřili ekologickým olejem z tungových ořechů, který zanechává sametově hebký povrch dřeva velmi příjemný na dotek. Svícen má pečlivě zaoblené hrany, které skvěle ladí s výraznou kresbou dubového dřeva a zároveň zjemňují jeho celkový dojem. Svícen Lurra můžete využít jako samostatnou minimalistickou dekoraci na stoly, poličky a parapety, nebo jej můžete spojit s dalšími dekoracemi a vytvořit si tak svou vlastní originální kombinaci. Ve svícnu jsou otvory na klasickou čajovou svíčku, které lze po vyhoření snadno vyměnit.

Jelikož je naší prioritou poctivá ruční výroba, každý kus, který v naší dílně na Valašsku vyrobíme, je originál. Váš svícen se tak může od toho na fotografiích mírně lišit. Nemusíte se ale bát, originalita je dána nevyzpytatelností krásy přírody a je hlavní předností ručních dřevěných výrobků.

Svícen Lurra je ideální pro klasické čajové svíčky, dva kusy těchto svíček jsou součástí balení.

Důležité upozornění: Svícen se zapálenými svíčkami nikdy nenechávejte bez dozoru!

Každý kus ručně vyrábíme, proto prosím mějte strpení s termínem dodání. Budeme se ale snažit vaši objednávku odeslat co nejdříve – standardní doba odeslání je do sedmi dnů.

 

Velikost přibližně 20 x 7 x 7 cm
Materiál dubový masiv
Povrch přírodní tungový olej
Otvor pro svíčku 4 cm
Zpět do obchodu