Svícen Kuboa

Kuboa je naše srdcová záležitost – kontrast mezi pečlivě opracovanými plochami a přirozenou strukturou dřeva na jeho bočních stranách dokáže až překvapivě zútulnit jakýkoliv interiér.

Skladem
Kód: 3
899 Kč
Kategorie: Svícny
Druh svícnu: Adventní, Klasický
Materiál: Dub
Povrch: Přírodní tungový olej
Velikost: Přibližně 20x20x7 cm
Svíčka: Čajová (průměr 4 cm)
Lokální produkt z Valašska
Lokální produkt z Valašska
Udržitelné materiály i postupy
Udržitelné materiály i postupy
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou :)

Jednoduchost, robustnost, poctivost a originalita. Dřevěný svícen Kuboa si vás získá svými kontrasty, které spolu ale až překvapivě krásně ladí. Svícen je vyroben z poctivého dubového masivu, který jsme pečlivě ručně opracovali a následně také ošetřili ekologickým olejem z tungových ořechů, což mu propůjčuje sametově hebký povrch velmi příjemný na dotek.

Kuboa je naše srdcová záležitost – kontrast mezi pečlivě opracovanými plochami a přirozenou strukturou dřeva na jeho bočních stranách dokáže až překvapivě zútulnit jakýkoliv interiér. Jeho velkou výhodou je zároveň variabilita – díky čtyřem otvorům pro klasické čajové svíčky jej můžete využít v předvánočním čase jako adventní svícen, ale díky tomu, že neobsahuje výrazné vánoční motivy, se zároveň můžete pohledem na něj těšit po celý rok. Svícen Kuboa se může stát dekorativní dominantou vašeho jídelního stolu i součástí výzdoby polic, komod nebo parapetů.

Jelikož je naší prioritou poctivá ruční výroba, každý kus, který v naší dílně na Valašsku vyrobíme, je originál. Váš svícen se tak může od toho na fotografiích mírně lišit. Nemusíte se ale bát, originalita je dána nevyzpytatelností krásy přírody a je hlavní předností ručních dřevěných výrobků.

Svícen Kuboa je ideální pro klasické čajové svíčky, čtyři kusy těchto svíček jsou součástí balení.

Důležité upozornění: Svícen se zapálenými svíčkami nikdy nenechávejte bez dozoru!

Každý kus ručně vyrábíme, proto prosím mějte strpení s termínem dodání. Budeme se ale snažit vaši objednávku odeslat co nejdříve – standardní doba odeslání je do sedmi dnů.

 

Velikost přibližně 20 x 20 x 7 cm
Materiál dubový masiv
Povrch přírodní tungový olej
Otvor pro svíčku 4 cm

 

Zpět do obchodu