Svícen Beira

Máte rádi všestrannost a variabilitu, díky kterým se můžete z krásných věcí těšit zas a znova? Pro vás jsme vytvořili svícen Beira, jenž je vlastně složen ze čtyř samostatných svícínků.

Skladem
Kód: 75
899 Kč
Kategorie: Svícny
Druh svícnu: Adventní, Klasický
Materiál: Dub
Povrch: Přírodní tungový olej
Velikost: Přibližně 15x15x8 cm
Svíčka: Čajová (průměr 4 cm)
Lokální produkt z Valašska
Lokální produkt z Valašska
Udržitelné materiály i postupy
Udržitelné materiály i postupy
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou :)

Máte rádi všestrannost a variabilitu, díky kterým se můžete z krásných věcí těšit zas a znova? Pro vás jsme vytvořili svícen Beira. Je vyroben z poctivého dubového masivu, který jsme pečlivě ručně opracovali a následně také ošetřili ekologickým olejem z tungových ořechů, což mu propůjčuje sametově hebký povrch velmi příjemný na dotek.

Svícen Beira byl jedním z prvních svícnů, které náš šéf dílny Jirka vyrobil. V upršeném podzimním čase, kdy se už sice blížil advent, ale sněhové vločky byly ještě daleko, přinesl z dílny čtyři různě velké roztomilé svícny, které skvěle fungují jako jednotlivé kusové dekorace, ale ještě více jim to sluší dohromady – a jeden z našich nejoblíbenějších adventních svícnů byl na světě. Díky otvorům pro klasické čajové svíčky jej můžete jednak využít v předvánočním adventním čase jako jedinečný adventní svícen, ale také díky tomu, že neobsahuje výrazné vánoční motivy a dá se snadno rozložit na jednotlivé svícínky, se zároveň můžete pohledem na něj těšit po celý rok. Svícen Beira se tak může stát dekorativní dominantou vašeho jídelního stolu i součástí celoroční výzdoby poliček, komod nebo parapetů.

Jelikož je naší prioritou poctivá ruční výroba, každý kus, který v naší dílně na Valašsku vyrobíme, je originál. Váš svícen se tak může od toho na fotografiích mírně lišit. Nemusíte se ale bát, originalita je dána nevyzpytatelností krásy přírody a je hlavní předností ručních dřevěných výrobků.

Svícen Beira je ideální pro klasické čajové svíčky, čtyři kusy těchto svíček jsou součástí balení.

Důležité upozornění: Svícen se zapálenými svíčkami nikdy nenechávejte bez dozoru!

Každý kus ručně vyrábíme, proto prosím mějte strpení s termínem dodání. Budeme se ale snažit vaši objednávku odeslat co nejdříve – standardní doba odeslání je do sedmi dnů.

 

Velikost přibližně 15 x 15 x 8 cm
Materiál dubový masiv
Povrch přírodní tungový olej
Otvor pro svíčku 4 cm

 

Zpět do obchodu