Stolní hodiny Zeiharra

Dřevěné stolní hodiny Zeiharra bezpochyby upoutají pozornost v každém interiéru. Jsou vyrobeny z krásného třešňového dřeva, které vás okouzlí svým růžovým nádechem. 

Na objednávku
Kód: 2
899 Kč
Kategorie: Hodiny
Druh hodin: Stolní
Materiál: Třešeň
Povrch: Přírodní lněný olej
Velikost: 30x20x6 cm
Baterie: AA 1,5 V
Lokální produkt z Valašska
Lokální produkt z Valašska
Udržitelné materiály i postupy
Udržitelné materiály i postupy
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou :)

V každé domácnosti mají hodiny své zvláštní místo. Nechtějí být nenápadné – chtějí být vidět, chtějí na sebe poutat pozornost všech kolemjdoucích členů rodiny i přátel. Proto jsme vytvořili dřevěné stolní hodiny Zeiharra vhodné k postavení na komodu, polici či parapet, které krásně zútulní váš domov.

Hodiny Zeiharra jsou s láskou ručně vyrobeny z elegantního třešňového dřeva, které vás okouzlí svým růžovým nádechem. Zároveň jsou ošetřeny přírodním lněným olejem, který zdůrazňuje kresbu dřeva a díky němuž je povrch dřeva sametově hebký a velmi příjemný na dotek. Hodiny mají ozdobně zkosenou horní hranu, zároveň jsou mírně nakloněné dozadu a v kombinaci s bočními hranami otevírajícími se směrem vzhůru, vytvářejí hodiny Zeiharra jedinečný dřevěný kousek, který na sebe v interiéru zaručeně strhne pozornost. Hodiny jsou doplněny minimalistickým ciferníkem a zdobnými černými ručičkami. Součástí hodin je také hodinový strojek na zadní straně.

Jelikož je naší prioritou poctivá ruční výroba, každý kus, který v naší dílně na Valašsku vyrobíme, je originál. Vaše hodiny se tak mohou od těch na fotografiích mírně lišit. Nemusíte se ale bát, originalita je dána nevyzpytatelností krásy přírody a je hlavní předností ručních dřevěných výrobků.

Každý kus ručně vyrábíme, proto prosím mějte strpení s termínem dodání. Budeme se ale snažit vaši objednávku odeslat co nejdříve – standardní doba odeslání je do sedmi dnů.

Baterie AA 1,5 V je součástí balení.

 

Velikost přibližně 30 x 20 x 6 cm
Materiál třešňový masiv
Povrch lněný olej
Baterie AA 1,5 V
Zpět do obchodu