Sada dřevěných stolků Oinarria

Elegance, minimalismus, poctivá ruční výroba i praktická využitelnost – to jsou designové dřevěné stolky pod květináče z dílny Egura.

Skladem
Kód: 300
4 500 Kč
Kategorie: Domácnost
Lokální produkt z Valašska
Lokální produkt z Valašska
Udržitelné materiály i postupy
Udržitelné materiály i postupy
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou :)

Ať už toužíte po originální dekoraci do vašeho interiéru, nebo byste rádi praktického pomocníka pro uložení květináčů s pokojovými rostlinami, trojice našich elegantních dřevěných podstavců splní všechny vaše požadavky. Tyto stolky jsou vyrobeny z poctivého smrkového masivu, který chrání před vnějšími vlivy silnovrstvá lazura. Každý ze stolků je jinak vysoký – dohromady tvoří ideální kombinaci, ale samozřejmě jde použít i každý zvlášť. Sestava Oinarria může sloužit jednak jako podstavce pod květináče, ale zároveň ji můžete využít i jako elegantní odkládací stoleček nebo jako rustikální solitérní dekoraci.

Jelikož je naší prioritou poctivá ruční výroba, každý kus, který v naší dílně na Valašsku vyrobíme, je originál. Vaše domečky se tak mohou od těch na fotografiích mírně lišit. Nemusíte se ale bát, originalita je dána nevyzpytatelností krásy přírody a je hlavní předností ručních dřevěných výrobků.

 

Velikost přibližně 80 x 24 x 24 cm, 70 x 20 x 20 cm, 60 x 15 x 15 cm
Materiál smrkový masiv
Povrch silnovrstvá lazura
Zpět do obchodu