Nástěnné hodiny Obalatua

Hodiny Obalatua jsou s láskou ručně vyrobeny z elegantního březového dřeva, které vás okouzlí svým růžovým nádechem.

Skladem
Kód: 252
999 Kč
Kategorie: Bytové doplňky
Druh hodin: Nástěnné
Materiál: Bříza
Povrch: Přírodní lněný olej
Velikost: Přibližně 35x27x3,5 cm
Baterie: AA 1,5 V
Lokální produkt z Valašska
Lokální produkt z Valašska
Udržitelné materiály i postupy
Udržitelné materiály i postupy
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou :)

V každé domácnosti mají hodiny své zvláštní místo. Nechtějí být nenápadné – chtějí být vidět, chtějí na sebe poutat pozornost všech kolemjdoucích členů rodiny i přátel. Proto jsme vytvořili dřevěné hodiny Obalatua, jejichž kouzlo tkví ve variabilitě – lze je totiž umístit do interiéru na výšku i na šířku.

Hodiny Obalatua jsou s láskou ručně vyrobeny z elegantního březového dřeva, které vás okouzlí svým růžovým nádechem. Zároveň jsou ošetřeny přírodním lněným olejem, který zdůrazňuje kresbu dřeva a díky němuž je povrch dřeva sametově hebký a velmi příjemný na dotek. Hodiny mají oválný tvar, který doplňuje ozdobně opracovaná přední pohledová strana hodin. Díky tomu vytvářejí tyto hodiny jedinečný dřevěný kousek, který na sebe v interiéru zaručeně strhne pozornost. Hodiny jsou doplněny minimalistickým ciferníkem a zdobnými černými ručičkami. Součástí hodin je také hodinový strojek na zadní straně.

Hodinový strojek je součástí hodin. Ciferník s ručičkami je součástí hodin. Ručičky hodin si můžete umístit na hodiny podle toho, jestli budete chtít mít ve vašem domově hodiny umístěny na šířku nebo na výšku – vždy si tedy hodiny před montáží přichystejte v požadovaném směru a podle toho připevněte ručičky.

Jelikož je naší prioritou poctivá ruční výroba, každý kus, který v naší dílně na Valašsku vyrobíme, je originál. Vaše hodiny se tak mohou od těch na fotografiích mírně lišit. Nemusíte se ale bát, originalita je dána nevyzpytatelností krásy přírody a je hlavní předností ručních dřevěných výrobků.

Každý kus ručně vyrábíme, proto prosím mějte strpení s termínem dodání. Budeme se ale snažit vaši objednávku odeslat co nejdříve – standardní doba odeslání je do sedmi dnů.

Baterie AA 1,5 V je součástí balení.

 

Velikost přibližně 35 x 27 x 3,5 cm
Materiál březový masiv
Povrch lněný olej
Baterie AA 1,5 V je součástí

 

Zpět do obchodu