Nástěnné nebo stolní hodiny Adarra

Designové hodiny Adarra tvořené kombinací jasanového a březového dřeva si prostě zamilujete. Je možné je postavit na stůl, komodu či polici, nebo je lze pověsit na zeď.

Na objednávku
Kód: 1
899 Kč
Kategorie: Hodiny
Druh hodin: Nástěnné, Stolní
Materiál: Jasan, Bříza
Povrch: Přírodní lněný olej
Velikost: Přibližně 25x25x6 cm
Baterie: AA 1,5 V
Lokální produkt z Valašska
Lokální produkt z Valašska
Udržitelné materiály i postupy
Udržitelné materiály i postupy
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou :)

Toužíte po jedinečném designovém kousku, který rozzáří váš interiér a zaručeně na sebe upoutá pozornost? V tom případě jsou ideální volbou originální dřevěné hodiny Adarra, které je možné postavit na stůl, komodu či polici, nebo je lze pověsit na zeď.

Tyto hodiny jsou vyrobené ze dvou druhů dřeva – hranatý rámeček je tvořen jasanovým dřevem s krásnou přírodní kresbou a samotné tělo hodin je z březového masivu. Březové dřevo jsme zvolili proto, že má naprosto nezaměnitelně výraznou kresbu, díky čemuž je ideální variantou pro jedinečné výrobky, jejichž dřevo je aspoň částečně ponecháno ve své původní přírodní podobě se všemi přirozenými vlastnostmi. Kontrast mezi ostře řezaným vnějším jasanovým rámečkem a ručně opracovanou různorodou plochou těla hodin tvoří z hodin Adarra jedinečný designový doplněk do jakéhokoliv interiéru. Hodiny jsou zároveň ošetřeny přírodním lněným olejem, který zdůrazňuje kresbu dřeva a díky němuž je povrch dřeva sametově hebký a velmi příjemný na dotek. Třešničkou na dortu jsou minimalistické černé ručičky, které putují po opracované ploše březového masivu. Součástí hodin je také hodinový strojek na zadní straně.

Jelikož je naší prioritou poctivá ruční výroba, každý kus, který v naší dílně na Valašsku vyrobíme, je originál. Vaše hodiny se tak mohou od těch na fotografiích mírně lišit. Nemusíte se ale bát, originalita je dána nevyzpytatelností krásy přírody a je hlavní předností ručních dřevěných výrobků.

Každý kus ručně vyrábíme, proto prosím mějte strpení s termínem dodání. Budeme se ale snažit vaši objednávku odeslat co nejdříve – standardní doba odeslání je do sedmi dnů.

Baterie AA 1,5 V je součástí balení.

 

Velikost přibližně 25x25x6 cm
Materiál dubový a březový masiv
Povrch lněný olej
Baterie AA 1,5 V
Zpět do obchodu